Sport v Českých Velenicích
Menu
 
 
 

Vhodné pro děti od 13 let

Sportoviště: Sál TJ Lokomotiva

Návštěvu sportoviště je nutno předem telefonicky rezervovat.

Izraelská sebeobrana KAPAP je moderní, vysoce funkční sebeobranný systém. Výcvik klade důraz na koordinaci pohybů a zvládnutí tzv. bojové techniky, protože ta rozhoduje o úspěchu. Cvičenec se postupně učí pohyby, kroky, údery, kopy, kombinace a techniky. Nedílnou součástí tréninku je i kondiční příprava. KAPAP má původ v 90. letech 20. století v Izraeli, odkud se dostal po celém světě. Máme i technické stupně, ale jejich plnění není podmínkou pro účast na cvičení. Vedle pravidelných tréninků, pořádáme o víkendech semináře nebo víkendová soustředění po celé ČR.

Začít se dá v jakémkoliv věku, výcvik není výkonnostním sportem, ale životním stylem. Ve Velenicích aktuálně funguje pouze trénink pro mládež a dospělé, kde nejnižší věk je 13 let za podmínky, že dotyčný zvládne cvičit s dospěláky!!

Naše členství se platí pololetně – 3.000 Kč / 5 měsíců

Rezervace

Členský příspěvek

Jedná se o členský příspěvek, který je povinen zaplatit každý člen provozující činnost (sportovec, trenér, funkcionář), v rámci jednotlivých oddílů T Lokomotiva České Velenice. Příspěvek se platí jednou ročně.

Dospělí: 3000 Kč / rok

 

Kdy sportujeme

středa

Trénink Kapap Od 18:00 90 min
 
 

Kontakt

Tomáš Dlabik Lokální trenér
tel.: +420 775 047 504

Michal Janoušek Hlavní trenér ČR
tel.: +420 605 130 057
e-mail: mike@kapap-czech.cz

 
 

Přihlaste se k odběru novinek a žádná novinka vám neunikne

Ve zdravém těle zdravý duch
George Bernard Shaw